MÖBLER / Bord / Salongsbord 6478048
nr 647 8048
Salongsbord
rokokostil, längd: 80, djup: 50, höjd: 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 juli 2010
kl 19:26:05
100 kr
300 kr
350 kr
350 kr
400 kr